Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Albatros
StandardStandardStandardStandardStandard
16-326 Serwy k. Augustowa Miejscowość Serwy
Ocena:
9.1 z 3 ocen
Lokalizacja
Znajdujemy się w miejscowości Serwy k. Augustowa - popularnej miejscowości letniskowej nad jeziorem Serwy. Otacza nas Puszcza Augustowska, a Pojezierze Augustowskie do którego należy jezioro, to jedno z najbardziej malowniczych i wciąż jeszcze mało odkrytych miejsc. Jezioro objęte jest strefą ciszy i związku z tym jest u nas spokojniej niż w pobliskim Augustowie czy na Mazurach.
Zakwaterowanie
Dysponujemy łącznie 100 pokojami w tym 38 pokojami i 10 apartamentami typu KOMFORT, w trzygwiazdkowym skrzydle B oraz pokojami i 2 apartamentami typu STANDARD w skrzydle A. Wszystkie pokoje typu KOMFORT oraz większość pokoi STANDARD posiada tarasy lub balkony.
Wyposażenie
Do dyspozycji naszych gości jest kąpielisko z pomostami, wypożyczalnia sprzętu pływającego i rowerów, boiska sportowe.
Wyżywienie
Do dyspozycji gości naszego hotelu jest restauracja serwująca śniadania oraz pozostałe posiłki według wybranych przez gości pakietów 2 lub 3 posiłków dziennie. Podajemy dania tradycyjnej kuchni polskiej w tym podlaskie specjały takie jak soczewiaki, kartacze, babka ziemniaczana i sękacz.
Konferencje
Nowa sala konferencyjna naszego hotelu ma powierzchnię 310 m2, i może być dzielona za pomocą systemu ruchomych ścian na 3 sale o powierzchniach 129 m2, 97 m2 i 84 m2. Ponadto dysponujemy salą o powierzchni 130 m2 i mniejszymi salami oraz profesjonalną halą namiotową -150 m2.
Wypoczynek
W strefie SPA Hotelu Albatros*** znajdują się: Sauna fińska sucha Sauna fińska mokra Sauna parowa (tzw. łaźnia turecka) Kapsuła zabiegowa Neo Qi Energy Jacuzzi Grota solna Prysznic wrażeń Słoneczne łąki Ścieżka Kneippa Sala treningowa Private SPA Sauna na podczerwień z koloroterapią (w private spa)
Informacje dodatkowe
DODATKOWE OPŁATY: - opłata za postój samochodu na terenie ośrodka, - opłata miejscowa wg aktualnych stawek Urzędu Gminy -1,50 zł /os./doba
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Albatros
Zdjęcie Albatros
Zdjęcie Albatros
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51